Умови Повернення

Обмін, повернення та гарантійний сервіс

Гарантія є безстроковою, надається на прикраси, виготовлені з золота за наявності Сертифіката відповідності. На вироби зі срібла та прикраси з ниткою гарантія не розповсюджується.

Гарантійний сервіс включає:

- усунення дефектів, що виникли з вини виробника;
- ремонт незначних пошкоджень за наявності всіх елементів прикраси та збереження цілісності її форми (розрив ланцюжка, від’єднання клюшки/серця/іншого елемента прикраси за його наявності, дефекти застібки або магніту);
- можливість безкоштовної чистки.

Гарантійний сервіс також надається за додаткову плату, якщо текстильні або шкіряні елементи потребують заміни, прикраса має дефекти або пошкодження, що виникли внаслідок неправильного використання або недбалого поводження (удари, ум’ятини, механічне пошкодження ланцюжка, суттєва деформація виробу, втрата елементів прикраси, випадіння діаманта тощо).

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 172: До товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), відносяться ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.Підтверджуючи замовлення, Ви погоджуєтесь із політикою повернення.